seo klicova slova

Zpětné odkazy kvalitně

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Péči o zrak svěřte profesionálům

Dnes již bývá normální věcí, že každičký rozumný člověk o svůj zrak pečuje. Oko přece používáme od rána až do večerního ulehnutí ke spánku. Přes den bychom proto měli o tento důležitý lidský orgán dobře pečovat. Nevystavovat ho nadměrnému zatížení a poskytnout mu výživu a ochranu.
Nově jsou na trhu i jednodenní kontaktní čočky 1-day Acuvue Trueye ideální pro sport i na doplňkové nošení.
Bifokální brýle umožňují pohled do všech vzdáleností a jejich další předností je, že nemusíte mít u sebe několik druhů brýlí usnadňujících vidění na dálku, nebo na čtení. Multifokální brýle na nose neztratíte ani je nebudete hledat a co je nejdůležitější - uvidíte všude. Multifokální čočky v brýlích nikdo neobjeví, nebude se tedy divit, že už nosíte brýle na čtení.
Nejen při výkonu různých profesí, kde je oko namáháno jak před obrazovkou počítače, tak v prašném, ale i třeba toxickém prostředí, kde musíme nasadit ochranné brýle, ale jde především o ochranu před slunečními paprsky při sportu, při běžné činnosti venku, ale také za volantem auta.
Vhodně vybrané sluneční brýle nám umožní dobře vidět, ale i dobře vypadat. Správnou sluneční a dioptrickou korekcí lze předejít bolestem hlavy, slzení očí, pomůže i proti vráskám kolem očí.Důležité je držet se zásady a nosit jen kvalitní sluneční brýle, podle účelu použití - na různé druhy sportu, speciální brýle k řízení auta, pro pobyt venku v přírodě nebo na pláži, ale i pro práci u počítače.Oční optika Praha - www.optikamaja.cz - mají k dispozici i netradiční druhy brýlí pro náročné zákazníky - transitions SOLFX sluneční brýle. Ideální sluneční polarizační brýle s dioptriemi i bez, za volant i do přírody, brýle, které se vám přizpůsobí.
štítky: sluneční brýle,jednodenní kontaktní čočky, bifokální čočky, bifokální brýle,oční optika Praha
26.06.2012 10:28:39
rbaclo38ebit
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one